o mnie

PROJEKTUJĘ WNĘTRZA DOPASOWANE DO WASZYCH MARZEŃ, POTRZEB I BUDŻETÓW.

 

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, którą realizuję łącząc Wasze marzenia z moim doświadczeniem. Czasami pokazuję, że coś można pomimo Waszego niedowierzania a czasami, sprowadzam „na ziemię” kiedy coś jest niewykonalne lub niefunkcjonalne. Doradzam, projektuję, wykonuję kosztorysy, przeliczam, uzgadniam, nadzoruję.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie.

Wyspecjalizowałam się w projektach o średnich budżetach, a lata pracy projektowej pozwalają na spokojne poruszanie się po rynku wyposażenia wnętrz. Dzięki temu nie mam problemu z dostosowaniem Waszych potrzeb do Waszych nakładów, a  w projektach wysokobudżetowych mogę dzięki temu więcej. Śledzę trendy, sprawdzam nowości, testuję ciekawe rozwiązania, ale w projekcie uwzględniam tylko te, które spełniają Wasze oczekiwania. Moje doświadczenie w dziedzinie logistyki, idealnie przydaje się przy organizacji prac wykończeniowych, przy harmonogramach, nadzorze, organizacji dostaw, zamawianiu.

Największą wagę zwracam na funkcjonalność, bez niej nawet najbardziej kolorowe wnętrza nie będą wygodne. Styl, wyposażenie, kolory, dodatki – czyli design jest najczęściej odzwierciedleniem tego, co „w duszy gra” właścicielom.  I uważam, że tak powinno być. To jest Wasz dom, mieszkanie, butik, biuro, ja jestem tylko wsparciem, którego potrzebujecie by czuć się w nim dobrze.

Najczęściej prosicie, żeby mieszkanie było ciepłe, wygodne i przytulne. Zerknijcie na moje projekty i realizacje i na rekomendacje. Takie właśnie mieszkania projektuję.

I naprawdę, największą satysfakcję mam wtedy, gdy piszecie do mnie po tygodniach, miesiącach, latach jak Weronika:

Mieszkanie jest jasne i bardzo przytulne, z radością do niego wracamy po pracy. Uwielbiamy w nim przebywać, ciesząc się nim każdego dnia. Jest po prostu kawałkiem naszego nieba na ziemi, za który z całego serca dziękujemy.

Po to właśnie projektuję.

Zapraszam

Magdalena Gackowska

gackowska-design-architekt-wnetrz