O MNIE

 

Projektuję wnętrza bo zawsze chciałam to robić. Stworzyłam najpierw pracownię CAT INSIDE, którą przekształciłam ostatecznie w GACKOWSKA DESIGN  i od wielu lat projektuję i stylizuję wnętrza.

W projektowaniu szczególną uwagę skupiam na funkcjonalności, bez niej nawet najpiękniejsze wnętrze traci na wygodzie. Styl, wyposażenie, kolory, dodatki – czyli design jest najczęściej odzwierciedleniem tego, co „w duszy gra” właścicielom. I tak powinno być, bo to jest właśnie Państwa dom, mieszkanie, lokal, a mój projekt. Staram się więc odnaleźć to, co łączy te dwa światy, a jednocześnie stanowi indywidualny charakter każdego z projektowanych przeze mnie wnętrz.

Pracuję z Państwem, nigdy sama. Spotykamy się, dzwonimy, korespondujemy, wymieniamy pomysłami, spostrzeżeniami i dlatego mamy poczucie, że projekt i realizacja są tym, czego oczekujecie, na co macie wpływ, z czym będziecie mieli kontakt codziennie i w czym będziecie czuli się u siebie.

Największe emocje – gdy oddaję klucze i zostawiam swoje dzieło jego właścicielom. Największa satysfakcja – gdy po latach, moi klienci wciąż są zadowoleni z naszej współpracy i z wnętrza, które zaprojektowałam.

Projektuję wnętrza mieszkań, domów, lokali użytkowych, biur.

Zapraszam do siebie

Magdalena Gackowska

 

.