o mnie

PROJEKTUJĘ WNĘTRZA DOPASOWANE DO WASZYCH MARZEŃ, POTRZEB I BUDŻETÓW.

 

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, którą realizuję łącząc Wasze marzenia z moim doświadczeniem. Czasami pokazuję, że coś można pomimo Waszego niedowierzania a czasami, sprowadzam „na ziemię” kiedy coś jest niewykonalne lub niefunkcjonalne. Doradzam, projektuję, wykonuję kosztorysy, przeliczam, uzgadniam, nadzoruję.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie.

W swoich projektach, największą wagę zwracam na funkcjonalność, bez niej nawet najbardziej kolorowe wnętrza nie będą wygodne. Śledzę trendy, sprawdzam nowości, testuję ciekawe rozwiązania, ale w projekcie uwzględniam tylko te, które spełniają Wasze oczekiwania.

Styl, wyposażenie, kolory, dodatki – czyli design jest najczęściej odzwierciedleniem tego, co „w duszy gra” właścicielom.  I uważam, że tak powinno być. To jest Wasz dom, mieszkanie, butik, biuro, ja jestem tylko wsparciem, którego potrzebujecie by czuć się w nim dobrze.

Najczęściej prosicie, żeby mieszkanie było ciepłe, wygodne i przytulne. Zerknijcie na moje projekty i realizacje i na rekomendacje. Takie właśnie mieszkania projektuję.

I naprawdę, największą satysfakcję mam wtedy, gdy piszecie do mnie po tygodniach, miesiącach, latach jak Weronika:

Mieszkanie jest jasne i bardzo przytulne, z radością do niego wracamy po pracy. Uwielbiamy w nim przebywać, ciesząc się nim każdego dnia. Jest po prostu kawałkiem naszego nieba na ziemi, za który z całego serca dziękujemy.

Po to właśnie projektuję.

Zapraszam

Magdalena Gackowska

magdalena_gackowska-design